www.hotel-ubytovani.com
Hotel Telč Antoň - K hotelu přísluší parkovištěHotel Telč Antoň -  je k dispozici připojení na internetHotel Telč Antoň -  je k dispozici letní terasaHotel Telč Antoň - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Telč Antoň - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Telč Antoň - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Telč Antoň - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Hotel Antoň
Slavatovská 92, Telč 58856
Česká Republika
Hotel-Telc-Anton@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Antoň ubytování Telč Aktuální počasí mlha
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Antoň - ubytování Telč | Vítejte

 
Hotel Telč Antoň Ubytování v Telči
Objekt hotelu Antoň vzniká rekonstrukcí historických budov bývalého družstevního Lihovaru, jehož historie sahá až do 16. století.

Prvním plodem snahy vybudovat originální hotelové zařízení byla restaurace Lihovar. Dále přestavba pokračuje vybudováním ubytovací kapacity, konferenčních a rekreačních prostor. Celý objekt je koncipován jako bezbariérový hotel na klidném a přitom perfektně přístupném místě se snadným přístupem do historického jádra města Telč a zároveň s přímým napojením na četné turistické a cyklistické trasy.

Budova hotelu Antoň se nachází, přímo vedle zámeckého parku, v těsné blízkosti historického jádra města Telč, které je od roku 1992 zapsané na seznamu světového dědictví památek UNESCO. V sousedství hotelu Antoň v Telči je centrální parkoviště umístěné na trase městského okruhu spojujícího silnici České Budějovice - Brno.

Telč hotel Antoň ubytování
Nově vybudované a moderně zařízené pokoje jsou vybaveny TV se satelitními programy, rádiem a volně přístupným připojením k internetu (Wi-Fi). Všechny pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem, protialergickými ložním prádlem a vlastním sociálním zařízením.

Hotel Antoň v Telči pokoje
Hotel Antoň nabízí několik typů pokojů v různých cenových kategoriích o celkové kapacitě 92 lůžek s možností přistýlky. K dispozici jsou také dětské postýlky. V široké nabídce jsou 4* pokoje s velkou zimní zahradou a proskleným stropem, pokoje s malou zimní zahradou, či dvoulůžkové nadstandardní pokoje (suite) s balkonem. V této kategorii je také možnost čtyřlůžkového pokoje s oddělenými ložnicemi. Tyto všechny pokoj jsou vybaveny nadstandardní koupelnou s vanou. Dále jsou zde podkrovní pokoje se standardní koupelnou vybavené sprchovým koutem. V nabídce jsou pokoje jedno a dvoulůžkové, dvoulůžkový pokoj s výhledem na zámek, čtyřlůžkové, rodinné pokoje i pokoj pro osoby se sníženou pohybovou schopností (imobilní osoby).

Telč ubytování hotel Antoň služby
Každý s hostů hotelu Antoň v Telči může také využívat nadstandardních služeb, jako například – praní prádla pro hosty, parkování v areálu hotelu, taxislužba, zajištění květin na přání, přístup na internet (Wi-Fi a pevné připojení), business služby, rezervace sportovních zařízení a služeb (krytá hala, kosmetický salon, solárium).

Ubytování Hotel Antoň Telč restaurace
Restaurace Lihovar, je stylová restaurace vybudovaná v nejmladší části objektu, kde se pohodlně usadí 50 – 75 hostů. Originálně řešený „Tančící“ interiér. Široká nabídka hotových jídel, minutkových pokrmů a specialit nejen české kuchyně. V letním období mohou hosté využít zahrádku s 30 místy nebo vnitřní terasu, která poskytuje klidné a příjemné posezení pro 12 hostů. Navíc možnost zábavy pro neomezené množství malých i velkých dětí na travnatých plochách.

Telč Hotel Antoň konferenční centrum - svatby - rauty
Konferenční sál pro 100 – 150 sedících posluchačů. Banketní salónek s kapacitou až 80 míst k sezení, či 100 osob při různých společenských akcích a Bílý salónek s kapacitou 30 – 40 osob k sezení - se nacházejí v nejstarší části budovy s původními klenbami a kamennými širokými zdmi poskytuje originální prostor.